Boychuk po dvoch góloch: Stále si na seba zvykáme

Dva góly Zacha Boychuka a jeden Mareka Viedenského v prvej tretine súboja s Víťazom navodil v každom fanúšikovi dojem jasného víťaza zápasu.

Vedenie 3:1 však nestačilo na súpera, ktorý kontroval z prečíslaní a striel nad vyrážačku Štepánka. V tretej tretine šiel súper do vedenie a na 4:4 vyrovnal 12 sekúnd pred koncom Řepík. V predĺžení mali hostia výhodu presilovej hry, ktorú v jej samom závere využili. Po stretnutí sme vyspovedali Zacha Boychuka, ktorý vsietil svoj štvrtý a piaty gól v 13 zápase v drese Slovana. "Prvých 25 sme hrali dobre, potom nie. Urobili sme veľa chýb, za ktoré nás súper potrestal. Ale možno je to spôsobené tím, že nehráme v optimálnej zostave a stále si na seba zvykáme."