Dnes už s novými posilami

HC SLOVAN Bratislava dnes o 17:00 h proti Sibiru Novosibirsk aj so Simonom Desprésom a Eliezerom Sherbatovom.

Kanadský obranca so skúsenosťami z NHL bude hrať v defenzíve s ďalším zámorským hokejistom Nickom Ebertom. Tomáš Voráček sa posunie do obrany k Tomášovi Hederovi. Ostatné dva páry zostali nezmenené, Cam Barker je písaný s kapitánom Andrejom Meszárošom, Tommi Taimi s Ivanom Švarným.V útoku budú môcť fanúšikovia vidieť ďalšiu novú akvizíciu, Elieziera Sherbatova, ktorý bude korčuľovať na krídle štvrtého útoku s Borisom Sádeckým a Andrejom Šťastným. Tréneri po výhre nad Dinamom Minsk nemali dôvod na zmeny v ostatných útokoch.Lukáš Kašpar hrá s Marekom Viedenským a Pavlom Skalickým, spolu zostáva aj produktívna formácia Colbyho Genowaya s Radkom Smoleňákom a Michalom Řepíkom. Tretí útok je v zložení Tomáš Hrnka, Juraj Mikúš, Jan Buchtele.V bráne dostane opäť priestor Marek Mazanec.Predpokladaná zostava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), Kašpar, Viedenský, Skalický – Després, Ebert, Smoleňák, Genoway, Řepík – Švarný, Taimi, Hrnka, Mikúš, Buchtele – Voráček, Hedera, Šťastný, Sádecký, Sherbatov.Sprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: Bauhaus Bungee Pull
Druhá prestávka: CeWe Grand PrixCeWe Fotolab zóna: Patrik Bačík. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho obrancu Patrika Bačíka sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.