Do konfrontačného zápas SR 16 nastúpia aj 4 dorastenci

Do konfrontačného zápasu SR16 bola nominovaná štvorica mladých Slovanistov a štvorice čaká na zavolanie.

V stredu 10.01.2018 sa uskutoční druhý konfrontačný zápas medzi výbermi SR 16 – celoslovenský tím a výber z hráčov zo stredného Slovenka v Detve. Jedná sa o iniciatívnu hlavného trénera Milana Sitára, ako sledovať a porovnať výkonnosť širšieho spektra hráčov. A tým pádom možnosť rozšíriť portfóliu reprezentantov pred nadchádzajúcimi medzinárodnými turnajmi.Do celoslovenského tímu SR 16 sa dostala aj štvorica dorastencov. Brankár Ádám Beke, obrancovia Marco Ejem a Dominik Verčík, v útoku sa predstaví Michal Jasenec. Na zavolanie budú čakať Noel Pastucha, Ferdinand Tóth, Richard Petráš a Viktor Vavruška.