Ešte nehráme to, čo chceme, ale tri body sú doma!

Lukáš Kašpar zhodnotil prvý domáci zápas sezóny 2017/2018.

Hráči HC Slovan Bratislava sa po prvý raz v novej sezóne nadnárodnej KHL predstavili pred domácimi fanúšikmi. Po trojzápasovom tripe na klziskách súperov privítali na vlastnom ľade Dinamo Minsk a divákov potešili víťazstvom 4:2, ktoré znamenalo prvé body do tabuľky."Paráda, konečne sme vyhrali. Chceli sme plniť úlohy, ktoré sme si povedali pred zápasom a už to trochu aj nejako vyzeralo. Chyby tam stále sú, ale lepší sa to. Samozrejme, sme radi, že sme konečne získali tri body," zhodnotil prvý domáci duel útočník Lukáš Kašpar.Proti Minsku nehrali belasí zle, ale v niektorých pasážach im na ľade niečo chýbalo: "Môže byť, že ešte stále nie sme zohratí, ale snáď sa k tomu dostaneme čo najskôr. Ale dnes je to prakticky jedno, pretože sme vyhrali a tri body sa počítajú."