Strelec gólu Mikúš: Na olympiádu zatiaľ nemyslím

Belasí pokorili silný Magnitogorsk.

Hráči HC Slovan Bratislava privítali na svojom ľade minuloročného finalistu KHL a Metallurg Magnitogorsk zdolali po výbornom výkone 4:3. Hlavne v prvých dvoch tretinách boli belasí omnoho lepším tímom a nad favorizovaným súperom dominovali."Ani v tretej tretine sme nehrali až tak zle, hlavne presilovky boli z našej strany fajn. Škoda, že za stavu 4:3 som nedal gól, bolo by to pokojnejšie. Ale myslím si, že celkový dojem z dnešného zápasu je v pohode," vyjadril sa autor prvého presného zápasu Slovana Juraj Mikúš.Útočník belasých má v poslednom období veľmi dobrú formu. S účasťou na blížiacich sa Zimných olympijských hrách však nepočíta: "Je to pre mňa pasé. Neabsolvoval som absolútne nič, žiadne sústredenie, nijaké lekárske previerky. Aj ma to mrzí, ale taký je život."