Juniorka po základnej časti na 6. mieste

Sumár základnej časti našej juniorky.

Juniorka v tejto sezóne 2017/2018 odohrala v základnej časti 44 zápasov. Z toho 18 vyhrala v riadnom hracom čase, 6 vyhrala po predĺžení resp. samostatných nájazdoch, 18 prehrala po riadnom hracom čase a 2 prehrala po predĺžení resp. samostatných nájazdoch, čo v konečnom sumáre stačilo na 6. miesto po základnej časti. Chalani si v 44 zápasoch pripísali 68 bodov, vsietili 154 gólov a 130 inkasovali (4. najnižší počet).V individuálnych štatistikách sa darilo Egorovi Baranovi. Nielenže vyhral tímové bodovanie, vsietil najviac gólov, ale maj aj najlepší ukazovatele plus/mínus budov. Baranov si v 30 zápasoch pripísal 57 bodov (29 + 28), nasledoval ho Ján Ševčík so 40 bodmi (18 + 22) v 44 zápasoch. A tretie miesto patrí Romanovi Ledenevovi s 35 bodmi (6 +29) v 43 zápasoch.Brankárska dvojica Vičan – Vojvoda skončila základnú časť s nasledovnou percentuálnou úspešnosťou. Martin Vičan 91,38 % a s jedným čistým kontom. Michal Vojvoda s 90,27 % a dvoma nulami.