Špeciálne ponuky vstupeniek na dnešný zápas

Aj na dnešný duel proti Dinamu Riga platia okrem bežných zápasových vstupeniek aj špeciálne ponuky.

• Permanentka+4:
Ktorýkoľvek držiteľ sezónnej vstupenky má právo na každú svoju permanentkovú kartu zakúpiť si na vybraný domáci zápas max. 4 vstupenky v špeciálnej zvýhodnenej cene 5.- EUR/1 vstupenka do ľubovoľného sektoru. Kúpa je možná na ktoromkoľvek predajnom mieste Ticketportalu po predložení permanentkovej karty, ako aj online na www.ticketportal.sk (podmienkou je mať vytvorený účet) po vpísaní čiarového kódu, ktorý je na rube permanentkovej karty, do políčka "Nastaviť zľavu". Pozn.: s výnimkou zápasov proti SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metallurg Magnitogorsk.
  • Balík "Víkend":
Na 7. a 9. októbra (Dinamo Riga a HK Soči) je v predaji zvýhodnená balíková vstupenka. Balík "Víkend" je k dispozícii do sektorov Best Buy (19,- EUR) a Budget (22,- EUR). Pri jeho kúpe fanúšik ušetrí 7 až 8 eur v porovnaní s kúpou individuálnych vstupeniek na oba zápasy, čo predstavuje zľavu 46-54% z ceny druhého zápasu. K dispozícii je aj detský balík v cene 12,- EUR (50% zľava z jedného zápasu).
  • Vstupenky pre základné školy:
Pri kúpe 20 a viac vstupeniek pre detskú školskú skupinu špeciálna cena 1 vstupenky 2.-EUR (1 dospelý sprievod na 20 detí zdarma). Predaj prostredníctvom centrály Ticketportal (Karadžičova 14, Bratislava), tel.: 0905 700 909, email: objednavky@ticketportal.sk. Pozn.: s výnimkou zápasov proti SKA Petrohrad, CSKA Moskva, Metallurg Magnitogorsk.