Zmeny z dôvodu zranení

Dnes o 19:00 h HC SLOVAN Bratislava proti Traktoru Čeľabinsk.

Tréneri Slovana urobili po výhre nad Metallurgom Magnitogorsk na nadchádzajúce stretnutie proti Traktoru Čeľabinsk len vynútené zmeny. V bráne sa predstaví Jakub Štěpánek, ktorý kryl už v spomínanom poslednom zápase 37 striel súpera. Pred ním bude hrať sedem bekov v zložení – Michal Sersen, Andrej Meszároš – Nick Ebert, Simon Després – Tomáš Voráček, Patrik Bačík – Tomáš Černý.Na otváracie buly sa postaví trojica Zach Boychuk, Marek Viedenský, Michal Řepík. V druhej formácii chýba pre zranenie Jan Buchtele, vedľa Juraja Mikúša a Colbyho Genowaya ho nahradí Lukáš Kašpar. zdravotné problémy vyradili z hry aj Andreja Šťastného. Centrom tretej formácie je Tomáš Hrnka, jeho krídelníci sú Patrik Lamper a Ryan Garbutt.. Vo štvrtej formácii zostane autor prvého gólu KHL Marek Sloboda a s ním Pavol Skalický a Eliezer Sherbatov. Premiéru v prvom tíme HC SLOVAN môže zažiť Jegor Baranov, ktorý začne zápas ako trinásty útočník. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Sedláček) – Sersen, Meszároš, Boychuk, Viedenský, Řepík – Després, Ebert, Kašpar, Genoway, Mikúš – Voráček, Bačík, Garbutt, Hrnka, Lamper – Černý, Baranov Skalický, Sherbatov, Sloboda.