Sobotňajší zápas v znamení Vianoc

HC SLOVAN deň pred Štedrým večerom nastúpi o 17:30 h proti Avtomobilistu Jekaterinburg.

Samotný zápas nebude výnimočný len svojou atraktivitou, no aj sprievodným programom, ktorý HC SLOVAN Bratislava každoročne počas vianočného stretnutia pre svojich fanúšikov pripravuje.Každý návštevník stretnutia si pred duelom nájde na svojich miestach tlieskatko, ktoré klub pripravil so spoločnosťou Fotolab. Suvenír bude slúžiť nielen ako zvukový efekt a pomoc pre hráčov pri povzbudzovaní, ale aj ako predzápasová choreografia použitá pri nastupovaní tímov na ľad. Zimný štadión Ondreja Nepelu sa tak na pár okamihov zahalí do typických klubových farieb.Ešte pred samotným duelom je pripravená vianočná choreografia, ktorú predvedú naše šarmantné Angels Cheerleaders. Po nej už dostanú priestor spievané štátne hymny oboch krajín v interpretácii Komornej zložky speváckeho zboru Technik.Fanúšikov Slovana prekvapia tiež dresy, v ktorých nastúpia ich miláčikovia. Na predvianočný duel vykorčuľujú hráči v špeciálnej sade belasých dresov s vianočným motívom pripravenej práve pre túto príležitosť.Diváci by mali na svojich miestach zotrvať aj po skončení duelu. Bez ohľadu na výsledok vystúpi na ľad opäť spevácky zbor Technik, ktorý odspieva typickú vianočnú pieseň Tichá noc. Počas nej sa na ľad vráti aj kompletný káder HC SLOVAN Bratislava, mnohí aj so svojimi rodinnými príslušníkmi.Atmosféru vianočného zápasu budú dotvárať piesne, vianočná grafika na kocke, či videá členov mužstva, prostredníctvom ktorých Vám zaželajú krásne Vianoce. Pre deti v hľadisku sú pripravené tiež cukrovinky, ktoré sa budú rozdávať v hľadisku. Fotohosťom CeWe zóny za sektorom A6 v prvej prestávke zápasu bude maskot Harvy.