Viedenskému praskli nervy: Totálne som sa vytočil!

Na trestnej lavici strávil 14 minút.

Hráči HC Slovan Bratislava dokázali v zápase s Admiralom Vladivostok bodovať naplno, aj keď víťazstvo za tri body sa zrodilo po futbalovom výsledku 1:0. V v piatich zápasoch v rade pred domácim publikom nakoniec získali veľmi dôležitých dvanásť bodov."Bol to obojstranne dobrý zápas, hralo sa z jednej strany na druhú a som rád, že sme vyhrali. Oba tímy dobre bránili, dávali si pozor na chyby, preto to dopadlo takým výsledkom. Jakub Štěpánek nás dnes fantasticky podržal, vďaka nemu sme zvíťazili," zhodnotil duel Marek Viedenský.Center prvého útoku strávil netradične veľa času na trestnej lavici. Spolu si "odsedel" až 14 minút, keď k dvom faulom pridal aj desaťminútový osobný trest: "Súper mi dal hlavičku a ja dostanem osobný trest? Bol som naštvaný, nemal by som to robiť, ale už som bol taký vytočený, že mi praskli nervy."