Viťazná zostava s jedinou zmenou

HC SLOVAN Bratislava nastúpi dnes o 19:00 h v domácom prostredí proti Viťazu Podoľsk.

Trénerský tím Slovana bude proti Podoľska veriť Jakubovi Štěpánkovi, ktorý stál v bráne aj v prdošslom víťaznom zápase proti Salavat Julajev Ufa.Obrana Slovana je napísaná len s jedinou zmenou. Miesto siedmeho beka zaujme namiesto Ivana Švarného kanadský bek Simon Després. V prvej obrane bude korčuľovať dvojica Michal Sersen, Nick Ebert, za nimi pôjde na ľad Patrik Bačík, Andrej Meszároš. Tretí obranný pár je zložený s Camom Barkerkom a Tomášom Voráčkom.Na úvodné buly sa postaví trojica Lukáš Kašpar, Marek Viedenský, Michal Řepík. Spolu zostáva aj Martin Réway, Zach Boychuk, Colby Genoway. Ako tretí útok bude nastupovať Eliezer Sherbatov, Andrej Šťastný, Pavol Skalický. Príležitosť dostane aj Marek Sloboda, Tomáš Hrnka, Juraj Mikúš.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Mazanec) – Sersen, Ebert, Kašpar, Viedenský, Řepík – Bačík, Meszároš, Réway, Boychuk, Genoway – Barker, Voráček, Sherbatov, Šťastný, Skalický – Després, Sloboda, Hrnka, MikúšSprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: CEWE Grand Prix
Druhá prestávka: Hokejový kvízCeWe Fotolab zóna: Ivan Švarný. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho obrancu Ivana Švarného, sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.Vstupenky na zápas proti Viťazu Podoľsk si môžete zakúpiť tu.Na stretnutia platia tiež nasledovné zľavy:Permanentka+4: Ktorýkoľvek držiteľ sezónnej vstupenky má právo na každú svoju permanentkovú kartu zakúpiť si na vybraný domáci zápas max. 4 vstupenky v špeciálnej zvýhodnenej cene 5.- EUR/1 vstupenka do ľubovoľného sektoru.Vstupenky pre základné školy: pri kúpe 20 a viac vstupeniek pre detskú školskú skupinu špeciálna cena 1 vstupenky 2.-EUR (1 dospelý sprievod na 20 detí zdarma).