Záverečný duel Wingas Cupu

Viťaz Podolsk je dnes od 13:30 posledný súper Slovana na turnaji v Kasseli.

Tréneri by mali v stretnutí s ruským celkom vystriedať oboch gólmanov, zápas začne Jakub Štěpánek. V prvej obrane zostal Nick Ebert, k nemu sa posúva Ivan Švarný. Tomáš Voráček nastúpi s Tommim Taimim, Lukáš Kozák vedľa Patrika Bačíka, do zápasu naskočí aj dvojica Tomáš Černý, Dávid Boldižár.Proti Viťazu sa do zostavy vracia Marek Viedenský, ktorý je napísaný v prvom útoku s Lukášom Kašparom a Michalom Řepíkom. Za nimi budú na ľad naskakovať Radek Smoleňák, Teemu Ramstedt a Jan Buchtele. Tretí útok vytvorí Pavol Skalický, Juraj Mikúš a Tomáš Hrnka. Do hry sa dostane aj Michal Hlinka, Boris Sádecký a Adam Liška.Predpokladaná zostava: Janus (Štěpánek) – Švarný, Ebert, Kašpar, Viedenský, Řepík – Voráček, Taimi, Smoleňák, Ramstedt, Buchtele – Kozák, Bačík, Skalický, Mikúš, Hrnka – Černý, Boldižár, Hlinka, Sádecký, Liška.