Zostava už aj s kapitánom Andrejom Meszárošom

HC SLOVAN Bratislava štartuje päťzápasovú domácu sériu dnes o 19:00 proti Dinamu Minsk.

Tréneri HC SLOVAN vzhľadom na potrebné záležitosti spojené s registráciami, dnes nemôžu využiť kanadského obrancu Simona Desprésa, no potešujúcou správou je návrat Andreja Meszároša. Kapitán mužstva sa do zostavy vracia po dlhodobom zranení v dolnej časti tela a vykorčuľuje hneď v prvej obrane vedľa Cama Barkera. Americký bek Nick Ebert nastúpi po boku Tomáša Voráčka, Ivan Švarný zostava s Tommim Taimim. Do hry bude pripravený Tomáš Hedera, ku ktorému tréneri priradia Tomáša Černého alebo trinásteho útočníka Mareka Slobodu. Na krídlo prvej formácie k Lukášovi Kašparovi a Marekovi Viedenskému sa posúva Pavol Skalický. Michal Řepík bude hrať s Radkom Smoleňákom a Colby Genowayom. V tretej formácii vytvoria útočný trojzáprah Tomáš Hrnka, Juraj Mikúš a Jan Buchtele. Andrej Šťastný nastúpi s mladíkmi Borisom Sádeckým a Marekom Heclom.Po jednozápasovej prestávke sa fanúšikom v domácej premiére predstaví Marek Mazanec.Predpokladaná zostava: Mazanec (Štěpánek) – Barker, Meszároš (C), Kašpar, Viedenský, Skalický – Voráček, Ebert, Smoleňák, Genoway, Řepík – Švarný, Taimi, Hrnka, Mikúš, Buchtele – Sloboda, Hedera, Šťastný, Sádecký, HeclVstupenky na zápas si stále môžete zakúpiť na predajných miestach Ticketportal. V deň zápasu budú pokladne na Zimnom štadióne otvorené už od 9:00 h.